Ota yhteyttä

Home Ota yhteyttä

MYYNTI

Marilii Jesmin

Myyntiassistentti
Viro, Suomi

marilii.jesmin@repo.eu
+37253329922

Satu Liimatta

Myyntiassistentti
Suomi

satu.liimatta@repo.eu
+358401762655

Suvi Kylliäinen

Myyntipäällikkö
Elementtitehtaat, jakelijat ja rakennusliikkeet

suvi.kylliainen@repo.eu
+358 405  513 879

Johannes Kivikangas

Myyntipäällikkö
Elementtitehtaat ja suunnittelijat

johannes.kivikangas@repo.eu
+358405513979

Ivans Kuzins

Myyntipäällikkö
Elementtitehtaat ja jakelijat
Latvia, Ruotsi, Norja

ivans.kuzins@repo.eu
+37125410762

Marvet Suurkivi

Aluemyyntipäällikkö
Elementtitehtaat ja jakelijat
Keski- ja itä-Eurooppa

marvet@repo.eu
+3725265480

Mimi Khalid

Myyntipäällikkö
Elementtitehtaat ja jakelijat
Kaakkois-Aasia

mimi.khalid@repo.eu
+60179482439

TEKNINEN TUKI

Fatih Aydogmus

Rakennesuunnittelija (MSc)

fatih.aydogmus@repo.eu
technical@repo.eu
+37251907929

Alexey Vikhlyaev

Back-end Developer & Rakennesuunnittelija (MSc)

alexey.vikhlyaev@repo.eu
+37253798220

Johannes Kivikangas

Tekninen tuki
Elementtitehtaat ja suunnittelijat

johannes.kivikangas@repo.eu
+358405513979

JAKELIJAT

Byung Uk. Lee

Etelä-Korea

white_ale@naver.com
+821094163603

Endecon Sp. z o.o.

Puola

biuro@endecon.pl
+48539623683

HANKINNAT JA OSTOT

Aleksei Zlobin

Hankintapäällikkö

aleksei.zlobin@repo.eu
+37253013955

Maggie Lin

Tuonti

maggie@repo.eu
+8613599542580

Mihhail Rjazanov

Varastopäällikkö

mihhail.rjazanov@repo.eu
+37258872234

Maksim Gontšarov

Laatupäällikkö

maksim.gontsarov@repo.eu
+37257703909

Dmitri Otpuštšennikov

Laadunvarmistaja

dmitri@repo.eu
+37253317588

Hanna Reinola

Hankintakoordinaattori

hanna.reinola@repo.eu
+37253001613

TOIMISTO

Tatjana Butenko

Talouspäällikkö

tatjana.butenko@repo.eu
+37251901509

Kaili Tuur

Henkilöstöpäällikkö

kaili.tuur@repo.eu
+3725037082

Alisa Butenko

Graafinen suunnittelija

alisa.butenko@repo.eu
+3725037082

Terje Toomla

Kirjanpitäjä

terje.toomla@repo.eu
+37257839676

HALLINTO

Antti Repo

Hallituksen puheenjohtaja

antti.repo@repo.eu
+358500653789

Juha Vasara

Johtaja

juha.vasara@repo.eu
+358401639333

Pauli Pöllänen

Hallituksen jäsen

pauli.pollanen@repo.eu
+3725590240

Mikko Sola

Hallituksen jäsen

mikko.sola@repo.eu
+358405665335

Salla Koivuaho

Hallituksen jäsen

salla.koivuaho@repo.eu
+37258847778

R-GROUP BALTIC OÜ

Kõrtsi tee 7/1

(Green Building)

Lehmja Küla, Rae Vald

75306 Harjumaa

ESTONIA

Mob. +372 5783 9676 (Estonia)

Mob. +358 401 762 655 (Finland)

Muut yhteystiedot:

Yleinen posti: info@repo.eu

Baltian tilaukset: orders.baltic@repo.eu

Tilaukset: orders@repo.eu

Tekninen tuki: technical@repo.eu

Laskutus: invoice@repo.eu

General Terms of Sales Agreements(PDF)